به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ پیمان نامدار در خصوص آخرین وضعیت بیماران کرونایی استان قزوین اظهار داشت: در بیست و چهار ساعت گذشته با ابتلای 29 بیمار جدید به ویروس کرونا تعداد افراد بستری در بیمارستانهای استان به 188 نفر رسید.

وی بیان کرد: خوشبختانه در بیست و چهار ساعت گذشته هیچ فوتی در استان نداشتیم.

نامدار تصریح کرد: موارد قطعی ابتلا به کرونا در حال حاضر به 134 نفر رسیده و در حال حاضر 22 بیمار بدحال نیز در بخش مراقبت های ویژه بستری شده و تحت درمان قرار گرفته اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین یادآورشد: با تلاش کادر درمانی تعداد 24 بیمار کرونایی نیز پس از بهبود در این مدت از بیمارستانها ترخیص شده اند.

نامدار گفت: از ابتدای انتشار ویروس کرونا تاکنون تعداد 17 هزار و 823 نفر در بیمارستانها بستری شده اند و متاسفانه یک هزار و 310 نفر بر اثر این ویروس جان باخته اند.

وی اظهارداشت: همچنین موارد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان به 31 هزار و 70 نفر رسیده و موارد محتمل و مشکوک نیز 11 هزار و 358 نفر بوده است.

به گفته نامدار تاکنون بیش از 14 هزار و 945 نفر از بیماران نیز پس از بهبود از بیمارستانها ترخیص شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین تصریح کرد: از شهروندان انتظار داریم در رعایت پروتکل های بهداشتی دقت لازم را داشته باشند و ضمن زدن ماسک از حضور در مراکز جمعیتی خودداری کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: