به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ محمد شفیعی در جلسه شورای اداری شهرستان قزوین که عصر یکشنبه در محل فرمانداری برگزار شد اظهارداشت: عزم جدی ما در سال جاری تحقق شعار اعلام شده از سوی مقام مظعیم رهبری است و همه امکانات خود را بسیج خواهیم کرد تا این مهم عملیاتی شود.

شفیعی افزود: به هر حال در زمینه مقررات و قوانین محدودیت و مشکلاتی داریم که شاید در مسیر تولید مانع ایجاد کند که این موانع در زمان اجرا بیشتر نمود دارد لذا از مدیران شهرستان درخواست می کنیم اگر موارد دست و پا گیر در عرصه تولید را شناسایی کردند و ایده و پیشنهاد جدیدی در روان سازی امور دارند به فرمانداری ارائه کنند تا با بهره گیری از این ایده ها بتوانیم زمینه تسهیل در امور تولیدی را مهیا کنیم.

image_2021_4_4-4_7_39_416_SOg

فرماندار شهرستان قزوین یادآورشد:باید ببینیم برای اجرای شعار سال چه باید کرد و محدودیت ساختارهای اداری را کنار بگذاریم و به روان سازی امور کمک کنیم.

وی گفت: ضمن تقدیر از مدیرانی که در تسهیل امور تولید و موانع زدایی تلاش می کنند امسال به صاحبان ایده های برتر نیز هدایایی به عنوان پاداش اعطا می شود.

شفیعی تصریح کرد: این رویکرد بیانگر اراده جدی مدیران شهرستان در رفع موانع تولید و شکوفایی اقتصادی استان است.

فرماندار شهرستان قزوین اظهارداشت: در صدور مجوزدر بخش تولید حتما موانعی هست که در اجرا دیده می شود لذا باید فرآیند تولید و صدور مجوز هم کوتاه شود تا تولید در کمترین زمان شکل بگیرد.

image_2021_4_4-4_7_40_343_0q1

شفیعی نظارت بر بازار و تامین کالاهای اساسی و جلوگیری از تشکیل صف در شرایط کرونایی را مهم دانست و گفت: ضمن نظارت و بازرسی بیشتر در کارها برای تامین نیازهای اساسی و رفع کمبود بازار در کالاهایی مانند مرغ و گوشت اقدام لازم صورت گرفته و مشکلی در این زمینه نداریم.

وی در خصوص اعمال محدودیت در تردد و تجمع در مراکز جمعیتی و رعایت پروتکل های بهداشتی برای کنترل و مهار کرونا هم نکاتی را متذکر شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: