به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ جلسه بزرگداشت روز جهانی قدس روز دوشنبه با رعایت پروتکل های بهداشتی در محوطه باز استانداری قزوین برگزار شد.

منوچهر حبیبی در این جلسه اظهار داشت: روز قدس دنیا را بیدار کرد و حرکت امام به گونه ای است که تا دنیا برقرار است روز قدس وجود دارد.

وی افزود: روز قدس مظلومیت فلسطین را به نمایش گذاشت و با محدودیت رسانه ای که صهیونیست ها ایجاد کرده اند اگر روز قدس نبود این افشاگری نمی شد و هجمه ای علیه اسراییل شکل نمی گرفت.

حبیبی تصریح کرد: روز قدس کابوس رژیم صهیونیستی است به طوری که رژیم اسراییل  ۳۶۴ روز برنامه ریزی می کند تا بتواند روز قدس را مهار کند اما نمی تواند و آبرویش در این روز بر باد می رود.

وی گفت: قدس روز با عظمتی است که باید همچنان زنده نگهداشته شود تا روح تازه تری به قدس دمیده  شود و جوانان بیشتری حضور پیدا کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین بیان کرد: روز قدس هیچگاه فراموش نخواهد شد و این روز برای   اسراییل به روز زلزله تبدیل شده است.

وی اظهار داشت: روز قدس تنها زلزله ای است که اسراییل آن را پیش بینی می کند و از آن خبر دارد و این روز اجماع جهانی علیه رژیم صهیونیستی را تقویت کرده است.

حبیبی یادآورشد: امروز گنبد آهنین با اقدام موشکی حزب الله شکسته شده و مردم مقاوم فلسطین این گنبد پوشالی را فرو ریخته اند.

وی با بیان اینکه گنبد آهنین در مقابل عظمت سپاه قدس تار عنکبوت هم نیست و بزودی از صحنه روزگار محو خواهد شد، افزود: با روز قدس آژیر نابودی رژیم اشغالگر به صدا درآمده و چراغ قدس در شرایط کرونایی هم همچنان روشن است.

image_2021_4_26-10_47_46_727_zjS

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین اظهار داشت: برنامه های روز قدس باید فرق کند و به جای حضور مردم بتوانیم فعالیت هایی را در فضای مجازی اجرا کنیم تا ثابت کنیم فضای مجازی در خدمت دین قرار داد.

حبیبی تصریح کرد: با شرایط خاص کرونایی و مصوبات ستاد چون سلامت مردم در اولویت است همه برنامه ها در فضای مجازی پیش بینی شده که در کنار فضاسازی شهرها و مشارکت ادارات با جدیت پیگیری خواهد شد تا این روز بخوبی زنده نگهداشته شود.

وی بیان کرد: آموزش و پرورش از طریق شبکه شاد که ۲۳۰ هزار دانش آموز و ۱۶ هزار فرهنگی با آن ارتباط دارند باید با تولید محتوا مشارکت بیشتری داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین گفت: شهرداری لازم است فضاهای شهری را با حال و هوای قدس آراسته کند و دستگاههای فرهنگی تولید محتوا کنند و کارهای هنری داشته باشند و فضای مجازی در خدمت روز قدس قرار گیرد تا بتوانیم با اجرای برنامه ها رسالت و وظیفه خود در مقابل این یوم الله را انجام دهیم.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: