به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ رقیه نانگیر در جلسه ستاد انتخابات استان که ظهر دوشنبه در محوطه روباز استانداری برگزار شد اظهارداشت: در آستانه برگزاری مهمترین رویداد سیاسی و اجتماعی کشور هستیم که در تعیین سرنوشت مردم نقش اساسی دارد و همه باید در اجرای آن همکاری کنیم.

وی بیان کرد: تمامی دستگاه ها مکلف هستند که در برگزاری انتخابات همکاری کنند و تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز را در خدمت ستاد انتخابات استان قرار دهند.

نانگیر با اشاره به تامین خودروی مورد نیاز شعب اخذ رای در استان قزوین تصریح کرد: استانداری برای تامین خودروهای مورد نیاز ستاد انتخابات شهرستانها از وسایل نقلیه ادارات استفاده خواهد کرد که در دوره قبل هم این روند انجام شده است.

4321

وی اضافه کرد: تامین نیرو برای ستاد انتخابات استان نیز با اولویت به کارگیری نیروهای رسمی، پیمانی و قراردادی دستگاه ها انجام خواهد شد و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین یادآورشد: در صورتی که فرمانداران به نیروی خاصی نیاز دارند می توانند موارد را به معاونت پشتیبانی اعلام کنند تا در مدت ۲۴ ساعت درخواست آنها پیگیری شود.

وی گفت: به فرمانداران و بخشداران سراسر استان اعلام می کنیم که نگران اقدامات پشتیبانی نباشند و تلاش می کنیم تمام نیازهای مرتبط با ستاد انتخابات را مهیا کنیم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: