به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ شانزدهمین جلسه ستاد انتخابات استان قروین روز دوشنبه در محوطه باز استانداری برگزار شد.

حجت الاسلام قائد امینی در این جلسه اظهارداشت: حضور حداکثری در انتخابات بسیار اهمیت دارد وجمهوری اسلامی که یک نظام مردم سالار دینی است به حمایت و مشارکت مردم اتکای جدی دارد.

وی بیان کرد: انتخابات مظهر حضور مردم در صحنه و یک شاخص استاندارد برای مردمی بودن حکومت است و در قانون اساسی هم به همه پرسی اهمیت داده شده و رهبری هم توجه به آرای عمومی و حضور حداکثری را بارها مورد تاکید جدی قرار داده اند.

دبیر انجمن زندانیان قبل از انقلاب قزوین گفت: برای رسیدن به وفاق و نقطه مشترک باید قانون و بیانات امام راحل و مقام معظم رهبری را ملاک کارها قرار دهیم تا در ادامه مسیر دچار پراکندگی نشویم.

888888

وی تصریح کرد: نظام متکی به آرای عمومی است و مردم باید در صحنه باشند و در این میان  فراهم کردن شرایط انتخابات آزاد مهم است و رسانه ها باید به تحقق آن کمک کنند.

 وی بیان کرد: همه باید به منشور اخلاقی و آداب اسلامی پایبند باشیم و از انتخابات به عنوان یک فرصت برای تعیین سرنوشت کشور بخوبی استفاده کنیم.

حجت الاسلام امینی گفت: انتخابات انحصار کسی نیست و باید از توهین و تخریب دیگران بشدت جلوگیری شده و با شفافیت، صداقت و اطمینان و دوری از سیاه نمایی و تخریب به مشارکت مردم کمک کنیم.

وی اضافه کرد: راه توسعه، پیشرفت و استقلال و اقتدار کشور از مسیر انتخابات عبور می کند و با کمک رسانه ها باید مسیر به گونه ای ترسیم شود تا نامزدها  به جای شعاار دادن به مردم برنامه ارائه کنند تا انتخاب دقیق باشد.

امینی اظهارداشت: باید مردم امیدوار شوند که انتخابات می تواند گره ای از مشکلات کشور باز کند و رسانه ها هم در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی باید مشارکت جدی داشته باشند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: