به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ نشست هم اندیشی بسیج رسانه استان با فعالان و پیش کسوتان رزمنده و بسیجی رسانه ای استان با محور اهمیت مشارکت مردم در انتخابات عصر سه شنبه در قزوین برگزار شد.

عباس برزگر در این نشست اظهارداشت: امروز کشور در شرایط بسیار حساس و سرنوشت سازی قرار دارد و هجمه بی سابقه دشمنان انقلاب اسلامی ایجاب می کند ضمن حفظ هوشیاری در آگاهی بخشی و روشنگری جامعه هم همت کنیم.

بسیج رسانه 3

سرهنگ برزگر تصریح کرد: بدخواهان و دشمنان نظام تلاش می کنند مردم را به انقلاب و نظام بدبین کرده و کاری کنند تا با نا امید کردن مردم حضور آنها در پای صندوق های رای کم رنگ شود.

وی یادآورشد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا میلیاردها دلار هزینه کرد تا نفوذ خود در منطقه را بیشتر کند اما نه تنها به هدف نرسید بلکه امروز با همه فشارهای اقتصادی و تحریم و نقشه های متعدد، شاهد اقتدار ایران اسلامی در منطقه هستیم و این شکست آمریکا و اسرائیل را عصبانی کرده است.

جانشین سپاه قزوین تصریح کرد: از رسانه های متعهد و فعالان عرصه اطلاع رسانی انتظار داریم با احساس مسئولیت در این شرایط بیشتر پای کار باشند و در بیان واقعیت ها و شرایط کنونی زمینه مشارکت مردم در انتخابات و انتخاب رئیس جمهوری اصلح را مهیا کنند.

بسیج رسانه 6

برزگر اظهارداشت: در یک جامعه حتما سلایق و دیدگاههای مختلفی وجود دارد که محترم است و ما باید سعه صدر خود را بالا ببریم و ضمن احترام به سلایق مختلف در صیانت از ارکان نظام وحدت نظر و هدف مشترک داشته باشیم.

وی گفت: دشمنان نمی خواهند ایرانی مقتدر شکل بگیرد و در این راه از همه ابزارهای رسانه ای و فضای مجازی خود استفاده می کنند لذا ما باید بدانیم امروز اگر نظام آسیب ببیند همه ضرر می کنیم و منطقی است که در کنار هم باشیم و با امیدواری در تعیین سرنوشت کشور مشارکت کنیم.

سرهنگ برزگر یادآورشد: روشنگری، اطلاع رسانی بموقع، شفاف سازی و امیدآفرینی مهمترین رسالت رسانه ها در شرایط کنونی است و همه باید کمک کنید تا مردم هم درک درستی از اهمیت شرکت در انتخابات این دوره داشته باشند و فردی اصلح را برای ریاست جمهوری و افرادی سالم و توانمند را برای مدیریت شهری انتخاب کنند.

وی اظهار امیدواری کرد در این دوره نیز با درک درست مردم از شرایط، شاهد مشارکتی مطلوب در انتخابات و انتخابی اصلح باشیم.

بسیج رسانه

در این نشست محمد کشاورز مسئول بسیج رسانه استان قزوین هم در خصوص نقش رسانه ها در امیدآفرینی و تشویق مردم به مشارکت در انتخابات مطلبی بیان کرد.

در ادامه تعدادی از خبرنگاران و فعالان رسانه دیدگاههای خود را مطرح کردند.

بسیج رسانه 5

همکاری رسانه ها در تولید محتوا، تکلیف دانستن شرکت در انتخابات، راهنمایی درست مردم در انتخاب اصلح، اخلاق مداری،سالم سازی فضای رسانه ای، رعایت انصاف و اخلاق در فعالیت های رسانه ای و بهره گیری مناسب از فضای مجازی از موارد مطرح شده از سوی فعالان رسانه بود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: