به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ نشست جوانان فعال در جمعیت هلال احمر استان با گلفشان رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، فاطمه محمد بیگی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی و آصفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر با محور گام دوم انقلاب عصر چهارشنبه در سالن باغستان قزوین برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ نشست جوانان گام دوم انقلاب و فعال در جمعیت هلال احمر استان با گلفشان رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، فاطمه محمد بیگی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی و آصفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر عصر چهارشنبه درسالن باغستان قزوین برگزار شد.

فاطمه محمد بیگی در این نشست گفت: در شرایطی هستیم که با انتخابات این دوره وارد فاز مدیریتی جدیدی شده ایم و با شکل گیری مجلسی  انقلابی امیدواریم اتفاقات خوبی در کشور رخ دهد.

وی اضافه کرد: سازمانهای مختلفی در کشور داریم که مهمترین آن سازمان جوانان هلال احمر است که با حضور افرادی علاقمند در کاهش آلام جامعه و مردم انگیزه خدمت زیادی دارند و نقش آفرین هستند.

هلال 87

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جوانان علاقمندی داریم که با تحصیلات دانشگاهی و انگیزه بالا بدنبال خدمت هستند و باید از این ظرفیت بخوبی استفاده کنیم.

وی با اشاره به سفر اخیر خود به سوریه اظهارداشت: در این کشور علاقه زیادی به ایرانیان وجود دارد و حضور سازمانهایی چون جمعیت هلال احمر می تواند در فرامرزها به توسعه فرهنگ انسان دوستانه و خدمت به ملل ستم دیده کمک کند.

محمد بیگی یادآورشد: این نسل باید برای پذیرش مسئولیتهای مهم و بیشتر در آینده تربیت و آماده باشد تا مسیر رشد و پیشرفت کشور هموار شود و خوشبختانه در میان جوانان ظرفیت های ارزشمندی داریم که با بهره گیری از آن می توان خدمات موثری در عرصه های مختلف ارائه کرد.

نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: قزوین معین استانهای مختلف است که توانمند شدن جمعیت هلال احمر می تواند به افزایش کیفیت خدمات این نهاد کمک کند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: