به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سرهنگ نصراله بیگلری رئیس پلیس راه استان قزوین در تشریح جزییات این خبراظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر برخورد کامیون "ایسوزو" با یک دستگاه تریلی "اسکانیا" در آزاد راه قزوین به کرج نرسیده به مجتمع "فارسین" ناصر آباد عوامل انتظامی و پلیس راه جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

رئیس پلیس راه قزوین ادامه داد: برابر اعلام کارشناس پلیس راه، علت این حادثه عدم توجه به جلوی راننده کامیون "ایسوزو" بوده است که راننده آن بر اثر شدت جراحات وارده فوت شد.

سرهنگ بیگلری افزود: در حادثه رانندگی دیگری در کیلومتر 26جاده قزوین به کرج بعد از "نیروگاه" یک دستگاه خودروی سواری "پرادو" بنا به عللی واژگون که سرنشین خودرو فوت و سرنشین دیگر نیز مجروح و به مراکز درمانی اعزام شد.

وی عنوان کرد: همچنین حاثه ای در جاده قزوین به اقبالیه یک دستگاه خودروی "وانت پیکان" با یک عابر پیاده برخورد که عابر پیاده به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرد.

این مسوول انتظامی با اشاره به اینکه عدم توجه به جلوی راننده "وانت پیکان" علت بروز حادثه بوده است به شهروندان توصیه کرد: در هنگام رانندگی سرعت مطئنه را رعایت و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه درحین رانندگی، انحرافات ناگهانی و رانندگی درحالت خستگی و خواب آلودگی خودداری کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.