به گزارش خبرگزاری برنا از قم، سید محمد موسوی منش، با اشاره به اقدامات انجام‌شده در حوزه زیباسازی و استقبال از نوروز، اظهار داشت: طرح استقبال از بهار در دستور کار قرار دارد که در قالب فراخوان شهرنگار ۴ در حوزه المان سازی و گرافیک شهری کار می‌شود.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم خاطرنشان کرد: در حوزه گرافیک شهری، کلیه اقداماتی که سازمان در سال جدید رقم میزند در حوزه‌های مختلف اعم از مساجد، مدارس، بوستان‌ها، معابر ورودی‌های شهر و مراسمات مذهبی طرح‌هایی از هنرمندان جمع‌آوری می‌شود.

موسوی منش با بیان اینکه بانک اطلاعاتی خوبی از آثار هنرمندان در این حوزه جمع‌آوری‌شده است، ابراز کرد: دیوارنگاره‌های استقبال از بهار با موضوع ورودی‌های شهر در دستور کار است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال و در بوستان‌هایی که پذیرای زائران بوده انجام شود.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای جشنواره گنجشک بهاری، یادآور شد: طرح‌های این جشنواره توسط تیم هنرمندان با مراجعه حضوری در دو روز کاری ارسال می‌شود و توسط داوران مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم ادامه داد: در فضای کارگاهی در تعامل با مردم طرح‌ها منتخب می‌شوند و درنهایت توسط ناظران مطابقت طرح و اثر انجام‌شده و جوایز اهدا خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: