به گزارش خبرگزاری برنا از قم، در روزهای گذشته با انتصاب دکتر علی نیکزاد به سمت ریاست ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی تمام نقشه های بدخواهان جبهه انقلاب اسلامی برهم ریخت و با خبرسازی عناصر شاغل در اتاق های فکر خاص ؛ خط تخریب دکتر نیکزاد آغاز شد.

خاطرنشان می شود دکتر علی نیکزاد در زمره مدیران عالی خوشنام و پاکدستی است که کوچکترین سوء سابقه اداری نداشته است .

احمد محمود نژاد از فعالان اجتماعی صنفی کشور درباره ی شیطنت های رسانه ای علیه دکتر نیکزاد در کسوت خادمی ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی اظهار داشت: اصحاب زر و زور و تزویر که با عدالت دستگاه قضایی آمال و آرزوهای شان به باد رفته است به شدت از عملکردهای فراجناحی و خردمندانه آیت الله رئیسی در به کارگیری نخبگان اجتماعی سیاسی کشور مبغوض هستند و چاره ای جز تخریب و سیاه نمایی ندارند.

وی افزود: چگونه می شود دشمنان قسم خورده و شناسنامه دار شخصیتی همچون آیت الله رئیسی به یکباره آن قدر دلسوز می شوند که نگران پایگاه مردمی و میزان رای ایشان پس از انتصاب مدیر لایق و موفقی چون دکتر علی نیکزاد شده و دلواپسی می کنند !!

محمود نژاد در پایان از همه طرفداران و کارگزاران ستادهای تبلیغاتی نامزدها درخواست کرد که بهتر است در در چارچوب تبلیغات برنامه های نامزد خویش اظهار نظر کنند و دست از تخریب عناصر خدمت و اخلاص در عمل بردارند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: