به گزارش خبرگزاری برنا از قم، علی نیک با تأکید بر اهمیت ارائه خدمات مطلوب در حوزه حمل‌ونقل عمومی شهری اظهار داشت: یکی از عوامل افزایش اقبال شهروندان در استفاده از حمل‌ونقل عمومی و کاهش سفرهای  درون‌شهری با خودروی شخصی، ارائه خدمات مطلوب است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم اصلاح خطوط اتوبوسرانی و کاهش زمان سفر را یکی از اقدامات سازمان در افزایش سهم ناوگان اتوبوسرانی در سفرهای درون‌شهری دانست و افزود: اصلاح خطوط اتوبوسرانی از قطری به شعاعی و رعایت سرفاصله‌های حرکت اتوبوس‌ها در سال گذشته و بر طبق مطالعات طرح جامع ترافیک در شهر انجام شد.

نیک رعایت بهداشت و نظافت اتوبوس‌ها را مورد توجه قرارداد و ابراز کرد: یکی از چالش‌های سازمان، شستشویی اتوبوس‌ها در پایان ساعت کاری به‌صورت روزانه بوده که با خرید دستگاه کارواش مکانیزه این معضل به‌زودی حل می‌شود.

وی از احداث سوله جهت نصب و راه‌اندازی کارواش مکانیزه سازمان خبر داد و گفت: دستگاه کارواش مکانیزه سازمان به مبلغ ۳۱ میلیارد ریال خریداری‌شده و در مرحله احداث سوله جهت نصب و راه‌اندازی آن هستیم.

نیک ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ بهداشت و نظافت اتوبوس‌ها، احداث سوله و نصب و راه‌اندازی کارواش مکانیزه در اولویت برنامه‌های سازمان در سال ۱۴۰۰ قرارگرفته است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: