به گزارش خبرگزاری برنا از قم، آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار با حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه که در سالن محراب حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) انجام شد، با بیان اینکه با اتفاقات سیاسی اخیر اوضاع از نظر کاری آسان‌تر شده است، اظهار کرد: مؤمنین در این ماه یاد حضرت موسی را گرامی می‌دارند و نمازی اقامه می‌کنند که این نماز برای ما پیامی مهم دارد و نشان می‌دهد که ایشان نسبت به مفسدین نگران بودند و نمی‌توانستند مشاهده کنند که متقین از دست می‌روند، ایشان آنچه که در توان داشت گذاشت اما در نهایت مردم حاضر شدند به سامری روی بیاورند.

وی اضافه کرد: امام خمینی(ره) امتی را تحویل داد که این امت این روزها می‌تواند در سطح جهان تاثیرگذار باشد و در عصر غیبت امام، برداشتن پرچم امام اهمیت بسیاری دارد.

وی خدمت به نظام اسلامی را ارزشمند خواند و افزود: ما هر چقدر به نظام خدمت کنیم در حقیقت برای ظهور امام زمان(عج) زمینه‌سازی کرده‌ایم.

حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای روز جمعه در سفر یک روزه به شهر مقدس قم پس از زیارت حرم مطهر کریمه اهل بیت(س)، با برخی از علما و مراجع عظام تقلید دیدار و گفتگو می کند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: