به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ سمیه شهبازیان ادامه داد: گردهمایی و نمایش ورزشی این کاراته کاهای باشگاه آلیک با همکاری هیات کاراته منطقه آزاد قشم و به مناسبت هفته تربیت بدنی (۲۶ مهر تا ۲ آبان) در دو بخش بانوان و آقایان با استقبال مردم و خانواده ورزشکاران برگزار شد.

وی اعلام کرد: در این برنامه نمایشی ۱۰۰ نفر بانو و ۱۰۰ نفر از آقایان کاراته کا در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان حرکات زیبای دو سبک کیوکوشین و شوتوکان سرعتی را اجرا کردند. 

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی آلیک قشم تصریح کرد: با حمایت های بی دریغ حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از فعالیت های ورزشی این جزیره به ویژه ورزش های رزمی، خوشبختانه ورزشکاران کاراته کای باشگاه آلیک توانسته با کسب عناوین برتر نام این منطقه آزاد را در سطح ملی و بین المللی درخشان تر کند. 

شایان ذکر است؛ کاراته کاهای منطقه آزاد قشم در سال های گذشته و در رده های کمربند مشکی مسابقات جهانی و بین المللی در مسکو، ترکیه، گرجستان و ارمنستان موفق به کسب مدال های رنگارنگ طلا، نقره و برنز شده بودند.

باشگاه آلیک قشم همچنین با همکاری هیات کاراته منطقه آزاد قشم موفق به میزبانی برگزاری چندین دوره مسابقات ملی با حضور کاراته کاهای نقاط مختلف کشور و یک دوره میزبانی مسابقات بین المللی را هم در کارنامه خود دارد.

جزیره قشم به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس در جنوب کشور واقع شده است.