به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ؛ حجت الاسلام  شرفی در خصوص لزوم اجرای برنامه های فرهنگی در این سازمان اظهار داشت: برنامه های فرهنگی سازمان جهاد با جدیت دنبال شده و در برگزاری این نوع برنامه ها بر مشارکت ویژه بانوان و خانوادهها تاکید می شود.

به گفته وی، فرهنگ سازی و آموزش نقش مهمی را در تحکیم بنیان خانواده دارد .

 نماینده حوزه ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی هرمزگان با اشاره به اینکه خانواده به عنوان مهم ترین کانون بشری، در تشکیل، پیشرفت و موفقیت یک جامعه و ملت نقش مهمی دارد، خاطرنشان کرد: سعادت هر جامعه ای به نیک بختی خانواده های آن مربوط می شود و بایستی هر چه بیشتر در جهت نیل به سعادتمندی آن کوشید که دست یابی به این مهم با شناسایی عوامل تحکیم بخش بنیان این نهاد امکان پذیر است.

 حجت الاسلام  شرفی  تاکید کرد: در امر آموزش به خانواده باید به محورهایی که سبب تحکیم بنیان آن می شود، توجه اساسی داشت و این امر هم بدون فرهنگ سازی امکان پذیر نیست. 

وی در پایان افزود: اعزام تعدادی از خواهران شاغل در مراکز خدمات کشاورزی به مشهد مقدس به مدت یک هفته، برگزاری کلاس های هنری به مدت یک ساعت در روزهای پنج شنبه و برگزاری کارگاه سبک زندگی شاد ( طب سنتی) با حضور جودکی کارشناس طب سنتی از شاخص ترین برنامه های فرهنگی اجرا شده توسط نمایندگی حوزه ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی هرمزگان می باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: