به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ؛ اسماعیل مشایخ گفت : مأموران انتظامی شهرستان بندرعباس در راستای ارتقا امنیت اجتماعی و به منظور برخوردی جدی با مجرمان و متخلفان، طرح ضربتی اقتدار ۱۴ را به مدت ۴۸ ساعت در سطح حوزه استحفاظی شهرستان اجرا کردند.

وی افزود : در اجرای این طرح ضربتی مجموعاً تعداد ۳۴۴ نفر شامل : سارق، مظنون به سارق، خرده فروش مواد مخدر ، معتادان متجاهر ، اتباء بیگانه غیر مجاز ، سارق خودرو و داخل خودرو دستگیر که متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

این مسئول انتظامی اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان در این طرح با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی یک باند ۱۰ نفره سارق و زورگیر شناسایی و دستگیر که متهمان در بازجویی‌های فنی بعمل آمده به ۱۵ فقره سرقت بعنف در محلات مختلف شهرستان اعتراف کردند.

مشایخ خاطر نشان کرد: دراین طرح ضربتی یک سارق سابقه خودرو که پس از آزادی از زندان اقدام به سرقت می‌کرد شناسایی ودر یک عملیات ضربتی دستگیر ودر بازجویی‌های فنی بعمل آمده به سرقت ۲۸ دستگاه خودرو معترف شد.

فرمانده انتظامی بندرعباس با اشاره به اینکه در اجرای این طرح در بارزسی از مخفیگاههای سارقان ۲ دستگاه موتورسیکلت، ۱ دستگاه دوچرخه، ۶ دستگاه خودرو سرقتی و تعدادی گوشی تلفن همراه و وسایل منزل کشف شده، دیگر نتایج اجرای این طرح ضربتی را: توقیف ۸ دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق و کشف ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، دستگیری ۸ خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر ف جمع آوری ۱۳۱ معتاد متجاهر و بلامکان و دستگیری ۳ نفر سارق و مالخر اموال منزل و توقیف یکدستگاه خودرو متعلق به سارقان عنوان کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: