به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان؛رئیس هیأت اتومبیلرانی موسسه ورزش و تفریحات سالم جزیره در گفت و گو با خبرنگار برنا در کیش با اعلام این خبر گفت: مسابقه شتاب بزرگ کیش با حمایت شرکت جهان نوای ترنم و حضور پرشیا خودرو روزهای 3 و 4 بهمن ماه از ساعت 9:30 صبح در محل مرکز تفریحات هوایی کیش توسط برگزار خواهد شد.

حسین نبوی ادامه داد: این مسابقات با تایم گیری به وسیله دستگاه های بسیار دقیق مخصوص با قابلیت محاسبه زمان تا هزارم ثانیه و داوران مطرح فدراسیون اتومبیلرانی انجام خواهد گرفت.

وی ادامه داد: کلاس بندی مسابقه کیش بر اساس وجود خودروهای خاص جزیره در 12 کلاس مختلف طراحی شده است.

رییس هیات اتومبیل رانی کیش افزود: خودروهای شرکت کننده می‌بایست جواز ورود به مسابقه را از کمیته فنی هیات اتومبیلرانی دریافت کنند. جلسه توجیهی و اهدای شماره مسابقه و استیکر روز 2 بهمن در سالن تنیس روی میز انجام خواهد شد و حضور شرکت کنندگان در این جلسه اجباری می‌باشد.

نبوی در پایان یادآور شد: علاقه مندان با در دست داشتن کپی گواهینامه، بیمه شخص ثالث و بیمه ورزشی می توانند تا روز سه شنبه اول بهمن از ساعت 8:30 الی 15:30 به موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش، برای حضور در این مسابقات علاوه بر شرکت کنندگانی از جزیره کیش، نفراتی هم از استان های تهران، قزوین و خوزستان برای حضور در این رویداد مهیج اعلام آمادگی کرده اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: