به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ؛ علی صالحی اظهار داشت : یکی از نگرانی هایی که مردم مناطق سیل زده دارند ، مربوط به اسناد مالکیتشان است که در این زمینه ، دستگاه قضایی استان هرمزگان اطمینان می دهد که هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد و مردم مطمئن باشند که در صورت از بین رفتن اسنادشان ، صدور گواهی موقت و اسناد المثنی با مانعی روبه رو نیست.

وی در ادامه از مردم خواست با مراجعه به دادگستری شهرستان جاسک نسبت به صدور گواهی موقت و رفع مشکل اسنادی در اسرع وقت اقدام کنند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان بر ضرورت ادامه روند امدادرسانی به سیل زدگان نیز تأکید کرد و گفت : امروز یکی از مهم ترین وظایف دستگاه های اجرایی، نهادهای گوناگون و همه مردم، تلاش برای کاستن از آلام هموطنان سیل زده است.

صالحی یکی دیگر از وظایف دستگاه قضایی برای کاهش درد و رنج مردم سیل زده را تلاش در جهت تأمین امنیت مناطق آسیب دیده بیان کرد و گفت: رؤسای دادگستری این حوزه های قضایی، تمهیدات لازم را برای تأمین امنیت هر چه بیشتر مناطق درگیر سیل اندیشیده اند و مردم بدانند که دستگاه های انتظامی و امنیتی نیز از هیچ تلاشی در این زمینه فروگذار نمی کنند.

گفتنی است در جریان سیل اخیر در مناطق شرقی استان هرمزگان بسیاری از مردم اسناد و حتی مدارک شناسایی خود را نیز از دست داده اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: