به گزارش خبرنگار برنا از همدان، حجت‌الاسلام والمسلمین نجفی مقدم، رئیس اداره تبلیغات اسلامی با قدرت الله ولدی، فرماندار ویژه شهرستان ملایر دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار فرماندار ملایر ضمن تقدیر از خدمات معنوی روحانیت معزز شهرستان، بویژه حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین برقراری، امام جمعه‌ی محترم ملایر گفت:خدمات روحانیت در ستاد مردمی مبارزه با ویروس کرونا و همراهی در اجرای طرح مومنانه، بر مردم شریف ملایر پوشیده نیست، و جای تقدیر دارد.

وی جایگاه اداره تبلیغات اسلامی در گسترش معنویت و بصیرت افزایی دینی را ارزشمند توصیف نموده و اظهار داشت: مهمترین دغدغه‌ی مقام معظم رهبری(حفظه‌الله) در حال حاضر، تربیت مدیر جوان انقلابی و متخصص است و در این راستا وظیفه‌ی علما و روحانیت بسیار سنگین است، چرا که تبیین مفاهیم دینی و تخصص ‌محوری از وظایف روحانیت معزز می‌باشد.

در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین نجفی‌مقدم رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر نیز با تقدیر از مواضع انقلابی مهندس ولدی و تبریک انتخاب ایشان بعنوان فرماندار برتر در حوزه اقتصادی وزارت کشور، با فرماندار ملایر در رابطه با مسائل فرهنگی و تبلیغی شهرستان گفتگو و تبادل نظر نمود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: