به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمدحسین دارایی با اعلام این خبر گفت: سیزدهمین دوره لیگ علمی بین‌المللی پایا در حالی برگزار شد که دانش‌آموزان دبیرستان فرزانگان شهرستان نهاوند در این مسابقات خوش درخشیدند و با کسب رتبه‌ی سوم کشوری، مدال برنز این مسابقات را به خود اختصاص دادند.

دارایی با بیان اینکه مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها در شهریورماه سال جاری به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: در این مرحله تیم دبیرستان فرزانگان از حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی شهیده ابوالقاضی شهرستان نهاوند، تنها تیمی بود که از استان همدان به مرحله نهایی و کشوری راه پیدا کرد.

وی خاطرنشان کرد: این تیم متشکل از خانم‌ها هستی آسمانه، یاسمین‌سادات حسینی، زهرا قیاسی، صبا زنگنه و زهرا گلپایگانی، دانش‌آموزان پایه نهم دبیرستان سمپاد فرزانگان می‌باشند.

مدیر آموزش و پرورش نهاوند کسب این موفقیت ارزشمند را به این دانش‌آموزان عزیز، خانواده‌‌‌های محترم آنان و دبیران و عوامل پرتلاش دبیرستان فرزانگان تبریک گفت.

▫️ گفتنی است لیگ علمی پایا به همت سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور و با همکاری وزارت آموزش و‌پرورش، به منظور هدایت دانش‌آموزان به مسیر تحقیق و پژوهش و شناسایی استعدادهای برتر برگزار می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: