به گزارش خبرنگار برنا از همدان، رامین فراهانی با بیان اینکه  تکمیل و راه‌اندازی اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) یکی از نیازها و مطالبات اصلی شهروندان است اظهار کرد: بیمارستان امام حسین(ع) به عنوان بزرگترین مرکز درمانی جنوب استان در بخش‌های مختلف به مراجعان ملایر و سایر شهرستان‌ها است و  با توجه به حجم بالای مراجعه‌کنندگان اورژانس فعلی جوابگوی مراجعان نیست.

 وی با بیان اینکه برای رفع این مشکل و پاسخگویی به نیاز شهروندان و مراجعان از دیگر نقاط هر چه سریعتر باید اورژانس جدید راه‌اندازی شود.افزود: اورژانس در ۲ طبقه با زیربنای ۲ هزار و ۲۰۰ مترمربع در حال احداث است که بیش از ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیر بیمارستان امام حسین(ع) ملایر اظهار داشت: طبقه اول اورژانس شامل آندوسکوپی، تریاژ، اتاق پذیرش، رادیولوژی، دندانپزشکی، آزمایشگاه و اتاق عمل است و دارای ۲۴ تخت برای بزرگسالان و سه تخت برای اطفال است.

وی با بیان اینکه تجهیزات اورژانس تا حدودی  با کمک و پیگیری دانشگاه علوم پزشکی همدان و نمایندگان مردم ملایر تامین شده است گفت: برای تکمیل نهایی نیازمند اعتبارات بیشتر هستیم.

فراهانی با اشاره به یکی از دغدغه‌های مسوولان  این شهرستان افتتاح این اورژانس و خدمات رسانی به مراجعان و بیماران است گفت: این اورژانس تا پایان امسال افتتاح می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: