به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد امیدی با اعلام این خبر اظهار کرد: کارت سوخت های متعلق به سال گذشته و سالهای قبل توزیع شده اما درصد کمی از آنها به علت مراجعه نکردن گیرنده و درخواست طرف قرارداد، به شرکت نفت برگشت داده شد.

وی اضافه کرد: بخشی از کارت های سوخت پس از توزیع به دلایلی از قبیل تغییر نشانی و جابجایی محل سکونت افراد، تغییر مالکیت به علت فروش خودرو و نقص آدرس، به پست برگردانده و به باجه معطله تحویل شده است.

مدیرکل پست استان همدان اظهار داشت: به دنبال توزیع کارت های سوخت متعلق به سالجاری، کمتر از  پنج درصد کارت سوخت به عنوان معطله در باجه پست باقی مانده است.

امیدی اضافه کرد: در صورت حضور نداشتن افراد در محل سکونت و مراجعه مامور پست، برگه اخطاریه تا ۲ مرحله در محل سکونت صاحب مرسوله قرار می گیرد.

وی درباره کد پستی و طرح «جی نف» گفت: به منظور ارایه خدمات غیرحضوری به مردم در دوران شیوع کرونا، سامانه جدید درگاه خدمات الکترونیکی جی‌نف به آدرس gnaf.post.ir راه اندازی شد که شهروندان، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و بنگاه‌های اقتصادی می‌توانند با مراجعه به این سامانه و در چند مرحله ساده، خدمات مربوط به کدپستی را بدون مراجعه حضوری به واحدهای پستی دریافت کنند.

مدیرکل پست استان همدان افزود: برنامه پیش بینی شده برای تامین زیرساخت‌های پروژه جی نف(GNAF) شامل پیگیری تامین وجود لایه مرزبندی محلات و نامگذاری آن در شهرداری‌های استان بر اساس اعلام بخشنامه های کمیته نامگذاری معابر و شورای عالی استان‌ها است.

امیدی اضافه کرد: نامگذاری معابر و نصب پلاک آبی در بیشتر شهرهای استان، اشتراک گذاری اطلاعات بین دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان را از دیگر اولویت های سالجاری اداره کل پست همدان است.

وی گفت: این استان دارای ۱۰ شهرستان و یک میلیون و ۳۹۰ هزار رکورد اطلاعات مکانی است که شامل اطلاعات ۳۲ شهر و یک هزار و ۱۰۶ روستا است.

مدیرکل پست همدان اضافه کرد: بهنگام سازی اطلاعات مکان مناطق روستایی هر چهار سال یکبار و مناطق شهری هر ۲ سال یکبار صورت می گیرد و آخرین بهنگام سازی مناطق روستایی این استان سال ۹۴ و مناطق شهری در سال ۹۷ بوده است.

امیدی بیان کرد: در راستای حمایت از شرکت های استارتاپی تفاهم نامه هایی با پارک علم و فناوری، شتاب‌دهنده نوآوران اکباتان، شتاب‌دهنده هم‌پیوند، مراکز رشد دانشگاه های بوعلی، علوم پزشکی و دانشگاه آزاد و دیگر مراکز رشد استان همدان منعقد شده است.

وی افزود: همچنین با دریافت لیست شرکت‌های زیر مجموعه این مراکز در حال رایزنی با آنها و عقد قرارداد در راستای ساده سازی ارسال مرسولات شرکت‌ها با توجه به محتوای تولیدی آنها هستیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: