به گزارش خبرنگار برنا از همدان، حمیدرضا نیکداد صبح شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مجموعه اقدامات انجام شده در خصوص توسعه، اصلاح و بازسازی شبکه‌های آبرسانی اظهار کرد: طی سال جاری بیش از ۵۳ کیلومتر شبکه آبرسانی روستایی و بیش از ۹ کیلومتر شبکه آبرسانی شهری توسعه، اصلاح و بازسازی شد.

وی با بیان اینکه در مجموع تاکنون در ۱۶ روستای استان پروژه‌های فعال مرتبط با توسعه، اصلاح و بازسازی شبکه‌های آبرسانی در دست انجام  بوده است گفت: در این ۱۶ روستا استانداردسازی یک‌هزار و ۶۵۳ کنتور و نصب ۱۳۷ کنتور جدید اجرایی شده است.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب همدان بیان کرد: بیش از ۵۳ کیلومتر توسعه، اصلاح و بازسازی شبکه‌های آبرسانی روستایی با اعتبار ۸ میلیارد تومان اعتبار عملیاتی شد که این اقدامات در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد رشد داشته است.

وی به مجموعه اقدامات انجام شده در خصوص اصلاح و بازسازی شبکه‌های فرسوده آبرسانی در شهرهای استان اشاره کرد و گفت: طی سال جاری تاکنون بیش از  ۹ کیلومتر شبکه آبرسانی شهری اصلاح و بازسازی شده است.

نیکداد یا بیان اینکه نشت‌یابی ۲ هزار و ۷۰۱ مورد انشعاب عملیاتی شده است گفت: در ۹ ماهه امسال نیز تعویض ۵ هزار و ۴۹۴ کنتور انجام شده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به اصلاح و بازسازی شبکه‌های آبرسانی کوی نبوت اشاره کرد و گفت: در چهار ماه گذشته ۹.۵ کیلومتر شبکه آبرسانی در این محدوده اصلاح و ۱۰۰ انشعاب نیز استانداردسازی شده است.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان عنوان کرد: تاکنون ۵۵ درصد از این پروژه اجرایی شده که انتظار می‌رود در صورت تامین اعتبار و مساعد بودن شرایط جوی مابقی پروژه نیز در مدت چهار ماه آینده عملیاتی شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: