به گزارش خبرنگار برنا از همدان، اجلاس استانی نماز همدان( با شعار پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد) با حضور مهندس شاهرخی استاندار همدان، آیت‌الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان، میرصفدری معاون حوزه توسعه انسانی استانداری، حجت‌الاسلام حسنی‌حلم دبیر ستاد اقامه نماز استان، فرمانداران سراسر استان و مدیران استانی، به‌صورت ویدئو کنفرانس با حضور حجت‌الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور برگزار شد.

سید سعید شاهرخی استاندار همدان در این اجلاس گفت: در حوزه نماز اقدامات خوب و موثر انجام شده که قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه در ابتدا و پایان سال، به دستگاه‌های اجرایی تاکید موکد بر اجرای نماز انجام می‌شود.، گفت: استان همدان در ارزیابی‌های مختلف توانسته رتبه ممتاز کشوری را کسب کند.

استاندار همدان تاکید کرد: با توجه به نزدیک شدن ایام عید، ضرورت دارد نمازخانه‌ها و وضوخانه‌های بین‌راهی استان بررسی شوند و نواقص آن‌ها برطرف شوند.

وی با اشاره به اینکه  دستگاه‌های اجرایی بهترین نقطه اداره را به محل اقامه نماز اختصاص دهند، گفت: از طرح‌ها و برنامه‌های استانی در زمینه نماز حمایت می‌شود.

در ادامه حجت الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور، با حضور در اجلاس استانی نماز همدان که به‌صورت ویدئو کنفرانس در سالن‌ جلسات استانداری برگزار شد، گفت: نماز اولویت اول و اصلی همه عبادت هاست و باید در همه اعصار در اولویت باشد

وی گفت: مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی در استان، به فرهنگ‌سازی نماز در زیرمجموعه خود توجه داشته باشند.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور، تصریح کرد: به اقامه نماز در مدارس و مراکز آموزشی و تربیتی به‌صورت ویژه تاکید می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: