به گزارش خبرنگار برنا از همدان، حجت‌الاسلام سید محمدتقی حسینی در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، با تأکید بر اینکه خانواده معظم شهدا سرمایه‌های معنوی کشور و انقلاب هستند و همواره برای همگان قابل‌احترام بوده و هستند، گفت: یکی از وظایف ما به‌عنوان متولیان فرهنگ ایثار و شهادت دیدار و دلجویی و تکریم این عزیزان است.

وی با بیان اینکه ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به‌عنوان گنجینه‌هایی ارزشمند در اختیار ماست تا بتوانیم آن را به‌درستی در اختیار جوانان و نسل آینده بگذاریم، گفت: امروز ماندگار شدن ارزش‌ها در جامعه نیازمند مردمی‌شدن است چراکه ارزش‌ها به‌واسطه گستردگی آنها در سیستم‌ها نمی‌گنجند.

نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان، تصریح کرد: در حال حاضر ۲۵۸ تشکل مردم‌نهاد در سطح استان همدان در حوزه دفاع مقدس فعالیت دارند که بخشی از این سازمان‌های مردم‌نهاد بر اساس مجوز فعالیت وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کنند.

وی اظهار کرد: امیدواریم با بهره‌گیری از این ظرفیت در اداره کل ورزش و جوانان بتوانیم بخش قابل‌توجهی از تشکل‌های فعال استان در این زمینه را سازماندهی کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: