به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد طاهری اظهار کرد: با فوت ۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، آمار متوفیان استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۱۶۱ نفر رسید.

وی افزود: ۱۵۳ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شدند که در مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۷ هزار و ۲۰۹ و بیماران سرپایی مثبت به ۴۲ هزار و ۴۴۰ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۴۶۵ مورد بود که ۸۶ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

info corona news 140003061512

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۱۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۳۵ بیمار وخیم گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۷۶۵، بهار ۹۴۳، تویسرکان ۹۸۶، رزن ۷۴۰، درگزین ۲۷۵، فامنین ۳۰۸و کبودراهنگ ۹۹۷ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون سه هزار و  ۹۵ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۲۲۲ نفر در نهاوند و ۶ هزار و ۴۷۹ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: