به گزارش خبرنگار برنا از همدان، حجت‌الاسلام سید‌محسن موسوی پیش از ظهر امروز در یادواره شهدای هفتم تیر نهاوند اظهار داشت: مردم انقلابی و ولایت‌مدار نهاوند در همه صحنه‌های قبل و بعد از انقلاب تاثیر‌گذار بودند.

وی افزود: مردم نهاوند همیشه نگین غرب کشور در عرصه‌های انقلابی و مطالبه‌گری بوده‌اند به طوری که قبل از انقلاب تنها گروه انقلابی مبارز به نام ابوذر از این شهرستان برخواست و با حکومت طاغوت مبارزه و مقابله کردند.

معاون اول دادستان کل کشور با اشاره به اینکه رونده درخشان علما و جوانان نهاوند بعد از انقلاب هم خوش درخشید و تنها امام جمعه و نماینده شهید غرب کشور نیز آیت‌الله حیدری از دیار نهاوند بود بیان کرد: جوانان انقلابی و مبارز نهاوند در طول دوران دفاع مقدس با نثار خون خود و تقدیم بیش از 850شهید سرافراز  درس بزرگی به دشمنان ملت ایران دادند.

موسوی گفت: شهید آیت‌الله حیدری یکی از روحانیون نخبه و با علم روز در دوران خودش بود و به همین خاطر مورد وثوق حضرت امام خمینی(ره) و مردم قرار گرفت و سرانجام در همین راه جان خود را نثار انقلاب کرد.

معاون اول دادستان کل کشور با اشاره به اینکه دشمنان ملت ایران از همان روزهای اول انقلاب با تمامی قوای نظامی، سیاسی، اقتصادی و فکری در مقابل ما ایستادند عنوان کرد: ما باید جنایات آنها به خصوص جنایات آمریکا را نسل به نسل نقل کنیم.

وی اظهارداشت: متاسفانه امروز عده‌ای در داخل کشور در حال تطهیر کردن آمریکا هستند و جنایات آنها را در حق ملت ایران نمی‌بینند هرچند مردم در انتخابات اخیر جواب فریب خوردگان غربی را در داخل و خارج از کشور دادند.

معاون اول دادستان کل کشور با اشاره به انتخاب رئیس جمهور جدید در کشور مطرح کرد: همانطور که همه ما می‌دانیم آیت‌الله رئیسی در قوه قضائیه بدون اغماض با مفاسد اقتصادی مبارزه کرد ان‌شاالله در قوه مجریه هم به دنبال بهبود رفاه و معیشت مردم خواهد بود.

وی گفت: انتخابات اخیر تیر خلاصی بود بر قلب دشمنانی که مردم را از حضور در پای صندوق های رای منع کردند و یا تعدادی از فریب خوردگان داخلی  و خارجی که به دنبال مایوس کردن مردم بودند

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: