به گزارش خبرنگار برنا از همدان، حمیدرضا یاری در نشست تخصصی بررسی وضعیت کشتی شهرستان نهاوند که با حضور شهبازی، نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، سیفی مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، معاون ورزشی اداره کل، سرپرست ورزش و جوانان نهاوند و تنی چند از پیشکسوتان، قهرمانان و مربیان در مجموعه ورزشی علیمرادیان برگزار شد، اظهار کرد: دکتر سیفی انسانی خلاق و با پشتکار است و همواره برای توسعه ورزش استان در تلاش است.

وی با بیان اینکه ایشان یکی از مدیران کل برتر کشور است، اظهار کرد: خوشبختانه از بدو ورود دکتر سیفی به استان همدان اعتبارات خوبی جذب و اقدامات زیربنایی مثبتی در راستای توسعه علمی و عملی ورزش استان همدان همچون راه‌اندازی مرکز استعدادیابی، سایت کمپ تیم‌های ملی و غیره انجام شده است.

رئیس هیئت کشتی استان همدان با بیان اینکه اعزام ورزشکاران به مسابقات ورزشی برای هیئت‌ها و فدراسیون‌های ورزشی هزینه بسیاری دارد که نمایندگان پرتلاش استان همدان با همکاری سایر مجلس شورای اسلامی باید چاره‌ای برای این مهم در سطح کشور بی اندیشند، گفت: خوشبختانه هیئت کشتی استان همدان با بهره‌گیری از جوانان برومند و پرتوان خود موفق به کسب دو مدال المپیک در سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۱۲ شده است.

وی با تاکید بر اینکه باید به کشتی ملایر و نهاوند در زمینه‌های مختلف توجه ویژه شود، گفت: برای توسعه و پیشرفت با هم‌افزایی هرچه بیشتر باید تلاش کرد.

یاری با بیان اینکه با حمایت مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان طی هفته‌های گذشته اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان برگزار شد، گفت: خوشبختانه از بدو ورود دکتر سیفی به استان همدان شاهد برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های دانش‌افزایی ویژه مربیان و داوران بودیم که می‌توان گفت توسعه آکادمیک کشتی استان همدان در حال تحقق است.

وی در پایان تاکید کرد: اگر کشتی نهاوند حرکت کند کشتی همدان نیز به روزهای اوج خود بازمی‌گردد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: