به گزارش خبرنگار برنا از همدان، اکبر تجری در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال، اظهار کرد: هیأت فوتبال مریانج همه ساله به مناسبت حماسه 9 دی ماه، اقدام به برگزاری یک دوره مسابقات فوتسال تحت عنوان «جام بصیرت» می‎کند.

وی ادامه داد: این مسابقات چهارمین دوره متوالی خود را آغاز کرده است و مسابقات در سالن 2 هزار نفری مجموعه شهید علیرضا حاجی‎بابایی برگزار می‎شود.

رئیس ورزش و جوانان مریانج تصریح کرد: این تورنمنت به عنوان معتبرترین و بزرگترین تورنمنت فوتسالی غرب کشور معرفی شده است و در این دوره نیز 32 تیم از سراسر شهرستا‎های استان از جمله، همدان، ملایر، اسدآباد، بهار و... در آن حضور دارند.

وی بیان کرد: درخواست شرکت در مسابقات توسط تیم‎های مختلف بسیار بالاست، اما تیم‎های شناخته شده‌ای که از بازیکنان فوتسالی با کیفیت استفاده می‎کنند  توسط کمیته فنی انتخاب و  در نهایت راهی مرحله قرعه کشی می‎شوند.

تجری اضافه کرد: برگزاری یک تورنمنت سنگین با شرکت 32 تیم و در سطح فنی و کیفی بالا، کار بسیار سختی است که همکاران ما در هیأت فوتبال مریانج در راستای توسعه فوتسال استان، آن را اجرایی می‎کنند.

azadupload.com-13431603111-765x510

وی از اهدا جایزه نقدی به تیم های برتر خبر داد و گفت: جوایز تیم‎های برتر به صورت نقدی در مراسم اختتامیه مسابقات همراه با تندیس و لوح به تیم های اول تا سوم اهدا خواهد شد.

رئیس ورزش و جوانان مریانج بیان کرد: دور مقدماتی این مسابقات امروز به پایان رسیده است و 16 تیم‎ها راه یافته به دور حذفی مسابقات از روز جمعه برابر هم به میدان خواهند رفت و همچنین تماشاگران نیز با رعایت پروتکلهای بهداشتی و با فاصله گذاری اجتماعی شاهد برگزاری مسابقات در روی سکوها هستند.

وی خاطرنشان کرد: سعی ما بر این است که در ایام شهادت سردار سلیمانی مسابقات فینال و رده‎بندی و همچنین مراسم اختتامیه مسابقات را به حضور مسئولان ارشد استان برگزار کنیم.

انتهای پیام

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: