به گزارش خبرنگار برنا از همدان، مراسم رونمایی از کتاب های طعم زندگی و  صبورانه نوشته فاطمه سلگی در اداره ارشاد اسلامی، با حضور امیر بحیرایی مدیر  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شاعران و نویسندگان شهرستان نهاوند برگزار شد.

امیر بحیرایی مدیر  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند در مراسم رونمایی از دو کتاب طعم زندگی و صبورانه نوشته ی فاطمه سلگی ضمن گرامیداشت سالروز ۹ بیان داشت : روز ۹ دی ، روز میثاق با امام و ولایت است و روز در نطفه خاموش شدن فتنه ی دشمنان است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه کتاب غذای روح و جان بشریت است، گفت: آنچه از گذشتگان به ما رسیده و به آیندگان خواهد رسید کتاب و کتابخوانی است.

مدیر  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه بالندگی تمام فرهنگ ها و تمدن ها در گرو مطالعه است، افزود: توسعه و پیشرفت و بالندگی تمامی تمدن ها در گرو مطالعه و آشنایی با گذشته و پند گرفتن از عبرت های گذشتگان بوده و هست.

وی گفت: اگر میخواهیم جامعه ای توسعه یافته و مطلوب داشته باشیم ودر بحث مشکلات و معظلات اجتماعی قدمی بر داریم دستیابی به بحث فرهنگ است و یکی از مهمترین راههای توسعه  توجه به مباحث  فرهنگی می باشد.

انتهای پیام

نویسنده: حسین بحیرایی

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: