به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سهیل مهدی در خصوص اعتراض برخی باشگاه‌های لیگ برتری به شروع مسابقات اظهار داشت: واقعیت این است که من به عنوان عضوی از کمیته مسابقات موظفم بنا بر دستوری که صادر شده، مجری برگزاری مسابقات باشم و تا زمانی که دستور سازمان بالادستی من تغییری در این مسأله ایجاد نکند، موظفیم برنامه مسابقات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به نحو احسن پیش ببریم تا باشگاه‌ها ضرر نکنند.

مهدی ادامه داد: هیچ وقت هیچ برنامه ای صد درصد نیست و قاعدتا نظرات متفاوتی وجود دارد. دوستان هم اگر بحثی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مطرح کردند در جهت اصلاح برنامه بوده و ما همیشه از حسن نیت آنها تشکر می‌کنیم. اگر نتوانستیم همه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ راضی کنیم بحث برنامه ریزی مطرح بوده است. فردا مسابقات لیگ با بازی معوقه استقلال و فولاد شروع می‌شود، امیدواریم آغاز مسابقات افتتاحیه خیلی خوبی داشته باشد و بتوانیم مابقی هفته‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ چه در لیگ یک و چه در لیگ برتر برگزار کنیم.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درخصوص این که با توجه به وضعیت قرمز استان خوزستان آیا شهر اهواز می‌تواند میزبان خوبی باشد یا خیر، عنوان کرد: ما در زمینه رعایت مسائل بهداشتی دستورالعملی از سوی سازمان‌های بالادستی داریم. دستورالعملی از ستاد ملی کرونا داریم که در شهرهایی که اجازه برگزاری انجام فوتبال داده شده، برگزاری مسابقه هم بلامانع است. به واسطه همین پروتکل‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به سمتی بردیم که از حضور تماشاگران و خبرنگاران محروم باشیم، اما در مورد اهواز خبر خوشحال کننده این است که آمار مبتلایان خوشبختانه سیر نزولی داشته است.

وی تصریح کرد: اما به طور کلی صرف نظر از وضعیت زرد یا قرمز شهرها در جاهایی که به ما اجازه فعالیت فوتبالی داده شده، برگزاری مسابقات هم بلامانع است، کما این که بازی‌های دوستانه در برخی از شهرها که وضعیت قرمز دارند انجام شد.

مهدی در مورد این که آیا در هفته‌های پایانی مسابقات لیگ برتر که ممکن است به برگزاری جشن قهرمانی هم منتهی شود اجازه حضور خبرنگاران داده می‌شود یا خیر، گفت: ما پروتکل‌ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بر اساس شرایط موجود و لحظه به لحظه به روز می‌کنیم. سعی می‌کنیم به محض این که شرایط خوبی در بحث برگزاری میزبانی مسابقات ایجاد شود، آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به روز کنیم و اگر بتوانیم پوئن‌های بهتری بگیریم و آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اعمال کنیم، کمک می‌کنیم که اصحاب رسانه هم حضور داشته باشند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: