کریم بوستانی، مربی اسبق استقلال، درباره دیدار سایپا و استقلال و تساوی این دو تیم در هفته 22 رقابت‌های لیگ برتر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: متاسفانه بازی را به‌طور کامل تماشا نکردم اما در شروع استقلال خوب بود و حتی صاحب گل هم شد اما در کل وضعیت استقلال در شرایط حال حاضر چندان مطلوب نیست. در دیدار مقابل فولاد که بازی پر از حواشی بود، درست است فولاد هم انصافا خوب بازی کرد اما حواشی اجازه نداد استقلال هم بتواند کنترل بازی را به دست بگیرد. در بازی مقابل ساپیا هم چند بازیکن کلیدی در کنار تیم نبودند و فرهاد مجیدی هم از روی سکو باید تیم را هدایت می‌کرد و واقعا با این اوصاف روحیه‌ای برای بازیکنان و یا کل تیم باقی نمی‌ماند.

او در پاسخ به این سوال که آیا آبی‌ها با این اوصاف می‌توانند به کسب سهمیه امیدوار باشند؟ گفت: از الان زود است بخواهیم در خصوص سهمیه‌های آسیایی قضاوت کنیم. درست است عملکرد استقلال در دو هفته اخیر قابل دفاع نبوده اما هنوز بازی‌ها تمام نشده و 8 دیدار از رقابت‌های لیگ باقی مانده و اگر استقلال بتواند بازی‌های پیش‌رو را ببرد شاید هنوز هم شانس کسب سهمیه را داشته باشد. از طرفی استقلال تیم بزرگی است و نباید خود را از الان ببازد.

مربی اسبق استقلال در پایان با اشاره به بازی با پارس جنوبی جم بیان کرد: بازی هفته آینده با پارس جنوبی در واقع حکم مرگ و زندگی را برای آبی‌ها دارد و قطعا شاگردان مجیدی تمام توان‌شان را برای بردن مقابل این تیم به کار خواهند گرفت. پارس جنوبی تیم ضعیفی نیست ولی احساس می‌کنم استقلال می‌تواند در این دیدار با پیروزی زمین مسابقه را ترک کند. 3

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: