به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ دلارام وکیلی، بازیکن تیم بسکتبال گروه بهمن، درباره برگزاری جشن قهرمانی سوپر لیگ بانوان عنوان کرد: خوشحالم پس از ماه‌ها تعطیلات در حوزه بسکتبال همچین اتفاقی رخ داد. خوشبختانه همه چیز خوب بود و پروتکل‌های بهداشتی به خوبی رعایت شده بود که جا دارد از فدراسیون و حامی مالی این برنامه تشکر کنم.

او با اشاره به کیفیت لیگ توضیح داد: امسال لیگ خیلی خوبی داشتیم و همه چیز منظم و طبق برنامه جلو می‌رفت که شیوع کرونا همه معادلات را بهم زد و باعث تعطیلی و بلاتکلیفی اکثر رقابت‌های ورزشی شد. ولی به هر جهت فدراسیون با توجه به عملکرد تیم‌ها در طول فصل و همچنین چون فقط یک دیدار از فینال باقی مانده بود تصمیم گرفت با معرفی تیم قهرمان لیگ را به پایان برساند. خوشحالم عنوان قهرمانی را به ارمغان آوردیم و تنها تیم بدون باخت لیگ بودیم و مطمئنم اگر بازی فینال هم برگزار می‌شد بازهم ما توانایی کسب این عنوان را داشتیم.

وکیلی در پایان درخصوص تصمیمش برای فصل آینده گفت: فعلا کرونا هست و هیچ چیز مشخص نیست. گروه بهمن تیم خوبی است و دوست دارم لیگ برگزار شود چون الان در همه جای دنیا با رعایت کردن پروتکل‌های بهداشتی بازی‌ها در جریان است. امیدوارم مجددا لیگ تعطیل نشود و فصل آینده را قوی‌تر از دوره‌های قبل شروع کنیم. 3

خبرنگار: فریبا جلیل‌خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: