به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ اسماعیل خلیل‌زاده، بعد از برگزاری جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال درباره مسائل پیرامون این باشگاه گفت: قرار شد مدیرعامل درباره تکلیف سرمربی تیم توضیح دهد. سفر وی به ایتالیا مربوط به مبلغ قرارداد آقای استراماچونی است و در این رابطه با او مذاکره داشته است. ما دو سه روز دیگر بازی داریم و تمام فکرمان مربوط به بازی است.

وی درباره اینکه آیا درباره سرمربی فصل آینده استقلال تصمیم گیری شده، افزود: به هیچ وجه در جلسه چنین بحثی نبود و آقای مجیدی با ما قرارداد دارد. نمی‌توانیم قضاوت کنیم که او برمی‌گردد یا نه. من که چیزی درباره رفتنش نشنیده‌ام. امروز هم فقط گزارش آقای مدیرعامل درباره سفر به ایتالیا و حل و فصل کردن حقوق آقای استراملچونی ارائه شد. هم‌چنین بحث تمدید قرارداد بازیکنان و تامین منابع مالی مطرح شد. الان استقلال در آستانه فینال بوده و نیاز به آرامش دارد. نباید به این موضوعات دامن بزنیم. بعد جمعه هم هیچ اتفاقی نمی‌افتد و همه به کارشان ادامه می‌دهند.

رییس هیات مدیره استقلال خاطرنشان کرد: همان‌طور که آقای مدیرعامل اعلام کرد استعفای آقای مجیدی به دست باشگاه نرسیده است. او مربی بزرگی است و ما برای او احترام قائلیم و دوستش داریم. خودم با او قرارداد امضا کردم اما چیزی درباره استعفا به دست‌مان نرسیده است.

خلیل‌زاده در واکنش به صحبت‌های مجیدی مبنی بر این که مدیران باشگاه از پیروزی در داربی خوشحال نبوده و تبریک نگفتند، عنوان کرد: این طور نیست. مگر می‌شود من که استقلالی هستم یا آقای سعادتمند که تلاش می‌کنیم تیم پیروز شود، خوشحال نباشیم؟ این حرف درست نیست.

او درباره فهرست بازیکنان مدنظر مجیدی برای جذب گفت: فهرست باید به مدیرعامل داده می‌شد که امروز در جلسه در این زمینه بحث نشد.

رییس هیات مدیره آبی‌های پایتخت درباره پرداختی‌های کارگزار به باشگاه نیز توضیح داد: مبلغی را پرداخت کرده‌اند که مربوط به گذشته است. قرار است کارهایی هم انجام گیرد. تا جمعه صبر کنید تا بازی‌های‌مان تمام شود. هر وقت دوست داشتید من در یک نشست خبری به پرسش‌های شما خبرنگاران پاسخ می‌دهم. الان مدیرعامل می‌تواند بیش‌تر از بقیه بیاید و توضیح دهد.

خلیل‌زاده درباره نتایج مذاکره با استراماچونی نیز گفت: نتایج بدی به دست نیامده است. این مذاکرات فقط پیرامون بدهی‌های او بوده است و اصلا درباره سرمربیگری او صحبتی نشده است. آقای سعادتمند با دست پر از ایتالیا برگشته است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: