به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مینا وطن‌پرست، بازیکن تیم هندبال اشتادسازه مشهد، درباره سطح کیفی مرحله نخست رقابت‌های لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: امسال لیگ بسیار متفاوتی را داشتیم ولی جا دارد از فدراسیون هندبال به‌خاطر برنامه‌ریزی درست و میزبانی خوبی که در دور رفت بازی‌ها داشت تشکر کنم. امسال اکثر تیم‌ها جوان بودند و در کنارش بازیکن‌های ملی‌پوش هم در تمامی تیم‌ها پخش شده بودند که باعث جذابیت و ایجاد شرایط برابر برای همه بود. در مجموع دور اول خیلی خوب برگزار شد که امیدوارم دور برگشت نیز به همین روال برگزار شود.

او اضافه کرد: گروهی که ما در آن قرار داریم گروه خوبی است و اکثر تیم‌های آن جدا از سپاهان که تیم با سابقه‌ای است مابقی تجربه کمتری دارند. ولی در کنار تجربه کم‌شان بسیار پر انگیزه و قوی هستند. سپاهان هم که این فصل جدی‌ترین رقیب ما برای کسب قهرمانی است و فکر می‌کنم 4 بازیکن غیر بومی را هم جذب کرده است.

وطن‌پرست در پایان خاطرنشان کرد: امسال هم برای قهرمانی تلاش می‌کنیم. فصل پیش روی سکو بودیم و قرار بود که در جام باشگاه‌های آسیا هم حضور داشته باشیم که با وضعیتی که کرونا به وجود آورد این شانس را از دست دادیم. اشتادسازه تیم خوبی است و مالک آن مهندس حسامی نگاه ویژه‌ای به بخش بانوان دارد که این مایه دلگرمی برای ماست. فکر می‌کنم امسال تیم مشهد بالاترین مبلغ قرارداد را با بازیکنان بست و حتی باعث شد سایر تیم‌ها نیز تا حدودی مبلغ قراردادهایشان را بالا ببرند. 3

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: