به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال شهرخودرو با هدایت سیدمهدی رحمتی سرمربی جوان خود در هفته اول مسابقات لیگ برتر مقابل ماشین سازی تبریز به برتری دست یافت و با نتیجه 3 بر صفر حریف تبریزی خود را شکست داد.

شاگردان مهدی رحمتی شروع خوبی در نیمه اول داشتند. این تیم که در فصل نقل و انتقالات مهره های تاثیرگذاری را از دست داده بود و خرید چشمگیری هم نداشت، وارد لیگ بیستم شد. رحمتی که نخستین تجربه مربیگری خود را با شهرخودرو پیش رو دارد، درحالیکه مدرک A مربیگری ندارد توانست با مجوز فدراسیون روی نیمکت شهرخودرو بنشیند و تیمش را از روی نیمکت هدایت کند.

شهرخودرو در این دیدار شروعی طوفانی داشت. شاگردان مهدی رحمتی در شروع طوفانی خود ابتدا در دقیقه 11 با ضربه امین قاسمی نژاد از زاویه بسته به گل رسیدند و سپس این بازیکن به شکلی متفاوت دروازه را باز کرد. قاسمی نژاد پنج دقیقه بعد این بار از نزدیکی های نقطه پنالتی با ضربه ای دقیق برای دومین بار دروازه را فرو ریخت تا شروع فوق العاده شاگردان مهدی رحمتی تکمیل شود و آن ها در موقعیتی ویژه برای کسب پیروزی اول در لیگ بیستم قرار گیرند.

در نیمه دوم هم شاگردان رحمتی کمی عقب نشینی کردند و ماشین سازی موقعیت هایی برای گلزنی داشت اما عملکرد میلاد فراهانی مانع از گلزنی تیم تبریزی شد. در دقایق پایانی بازی هم حسن جعفری روی یک ضدحمله گل سوم شهرخودرو را به ثمر رساند تا رحمتی با این پیروزی قاطع شروع فوق العاده ای در لیگ داشته باشد.

شهرخودرو در این دیدار با ارایه فوتبالی منطقی توانست 3 امتیاز حساس را به دست بیاورد تا رحمتی شروعی خوب در لیگ بیستم داشته باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: