مرتضی کرمانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به شرایط پرسپولیس در آستانه دربی 94 اظهار داشت: اگرچه پرسپولیس در بازی های اخیرش به 3 تساوی متوالی دست پیدا کرده اما شرایط دربی با بازی های دیگر متفاوت است و اعتقاد دارم این تیم می تواند برنده بازی برابر استقلال باشد.

مهاجم اسبق پرسپولیس تاکید کرد: دربی یک بازی خاص است و من فکر می کنم پرسپولیس این پتاسیل را دارد که با استفاده از درایت کادر فنی و توانایی های بازیکنانش با پیروزی در این دیدار به تساوی های اخیرش پایان دهد.

پیشکسوت پرسپولیس درخصوص شرایط فنی این دیدار تصریح کرد: هم پرسپولیس و هم استقلال در بازی های اخیر خود نمایش های خوبی را از خود نشان داده اند و اگر سرمربیان این تیم ها در دربی هم روند اخیر خود را ادامه دهند، می توان امیدوار بود که دربی پیش روی، مسابقه جذابی از کار در آید.

کرمانی‌مقدم درمورد انتقاداتی که این روزها به خط حمله پرسپولیس وارد می‌شود نیز گفت: در بازی های قبلی مهاجمان پرسپولیس در امر گلزنی موفق عمل نکرده اند و هیمن موضوع باعث شده فشار روحی زیادی برای آنها ایجاد شود. فکر می کنم گل اول این فشار را برمی دارد و مهاجمان پرسپولیس انتظارات را برآورده نمی کنند. مهدی عبدی در دربی گلزنی می کند و نوار ناکامی های مهاجمان پرسپولیس پاره خواهد شد. 3/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: