به گزارش برنا، یحیی گل محمدی در مورد تساوی در دربی سرخابی ها گفت: گل زود هنگام خوردیم اما بعد از این گل کنترل بازی در اختیار ما بود و موقعیت هم برای گل زدن داشتیم. در نیمه دوم هم جلو افتادیم اما بعدش می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما استفاده نکردیم. در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی داشتیم.  حق ما پیروزی بود و حتی با اختلاف یک گل ببریم اما در یک لحظه تمرکز لازم را نداشتیم و قایدی که یک بازیکن تاثیرگذار و تعیین کننده است از این موقعیت و غافلگیری استفاده کرد و به گل رسید.

وی در مورد اینکه بعد از فینال آسیا هنوز پرسپولیس به خودش برنگشته است، گفت: متاسفانه اتفاقاتی که قبل و بعد از فینال آسیا افتاد برنامه ریزی شده بود برای اینکه پرسپولیس را ضعیف کنند. بازیکنانمان را به راحتی از دست دادیم و هیچ اراده‌ای برای حفظ این بازیکنان وجود نداشت. توجیه شان این بود که رفتن یک بازیکن تاثیری در نتایج ندارد که خنده دار است. ایشان هنوز هم به عنوان رئیس هیات مدیره کار می‌کند و به ریش همه می خندد و هیچ کسی هم برخورد نمی‌کند.

گل محمدی در مورد عملکرد داور گفت: عملکرد او خوب بود اما در صحنه‌ای که غلامی بازیکن ما را گرفت باید کارت قرمز می‌داد اما باید کارشناسان داوری در این مورد نظر بدهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: