به گزارش برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسلم صالحی، نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار با وزیر ورزش و جوانان گفت: در این دیدار، درخصوص مسائل کلان حوزه های ورزش و جوانان مباحثی مطرح شد و دکتر سلطانی فر نیز در مورد حوزه ­های بین ­الملل، توسعه زیرساخت های ورزشی و حمایت از تیم های ملی و قهرمانان نکاتی را بیان کردند.

وی افزود: درخواست ما برای حل شدن مشکلات ورزش و جوانان استان فارس و به ویژه شهر اقلید بود. شهرستان اقلید ظرفیت‌هایی بسیاری در حوزه ورزش دارد. تیم های ورزشی در رده های سنی مختلف و ملی پوشانی در رشته های گوناگون ورزشی نشانی از پتانسیل بالای این بخش است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر عزم وزارت ورزش و جوانان در تکمیل پروژه‌های ورزشی بالای 50 درصد پیشرفت فیزیکی، اظهار داشت: ما چند پروژه در استان فارس با پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد داریم که دکتر سلطانی‌فر قول مساعد دادند که برای تکمیل این پروژه‌ها اقدامات لازم صورت گیرد.

وی تصریح کرد: نمایندگان مجلس ارتباط نزدیک و خوبی با وزارت ورزش و جوانان به ویژه آقای دکتر سلطانی‌فر دارند و سعی ما بر این است که در بحث تلفیق و بودجه و افزایش اعتبارات حوزه ورزش و جوانان کمک لازم را انجام دهیم. ارتباط خوب مجلس و دولت در انجام لوایح و طرح‌ها تاثیرگذار است. دو طرف باید از نقطه نظرات یکدیگر استفاده کنند.

صالحی در پایان گفت: در حوزه توسعه زیرساخت‌ها در چند سال اخیر بسیار خوب کار شده است. در حوزه ورزش بسیار خوب عمل شده است. در چندین رشته از جمله والیبال، فوتسال و رشته‌های رزمی عملکرد ما بسیار خوب بوده و باید در رشته‌های تیمی دیگر نیز ظرفیت خود را بالا ببریم. به عنوان یک نماینده رضایت خود را از عملکرد دکتر سلطانی‌فر اعلام می‌کنم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: