به گزارش برنا؛ در شرایطی که فرشید اسماعیلی در نیمه دوم بازی با تراکتور وارد زمین شد بعد از چند دقیقه از زمین بیرون رفت و کسی متوجه نوع مصدومیت این بازیکن نشد.

ظاهرا شوت محکم بازیکنان تراکتور مستقیما به سر اسماعیلی اصابت کرد که هافبک تیم استقلال برای دقایقی تعادل خود را از دست داد. نوع مصدومیت اسماعیلی به شکلی بود که این بازیکن نتوانست به بازی ادامه بدهد و در نهایت تعویض شد.

دکتر مهدی سیاهپوش در خصوص مصدومیت اسماعیلی در جریان بازی با تراکتور اظهار داشت: در اواخر بازی شوت محکمی به سر فرشید اسماعیلی برخورد کرد که ما بالای سر این بازیکن حاضر شدیم چون شدت ضربه به حدی بود که حس کردیم این بازیکن ضربه مغزی شده است.

او در ادامه گفت: در آن شرایط از مسئولان زمین و داور بازی خواستیم که برانکارد داخل زمین شود اما اجازه این کار را ندادند. خود داور بازی یک پزشک است و من تعجب کردم چرا اجازه نمی‌دهند برانکارد این بازیکن را از زمین خارج کند.

سیاهپوش تصریح کرد: در آن شرایط وقتی اسماعیلی از زمین بدون برانکارد بیرون رفت تعادل نداشت و ما تصمیم داشتیم این بازیکن را با آمبولانس به بیمارستان بفرستیم ولی بعد از حدود 20 دقیقه شرایط جسمی وی بهتر شد.

پزشک استقلال تاکید کرد: الان هم بعد از بازگشت به تهران باید این بازیکن را به بیمارستان ببریم و از سر او سی تی اسکن بگیریم ولی سوال من این است که اگر این بازیکن به سرنوشت پادووانی دچار می‌شد چه کسی پاسخگو بود؟

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: