به گزارش برنا، در این  تمرین بازیکنان ابتدا دقایقی به صحبت‌های یحیی گل محمدی گوش فرا دادند و سپس زیر نظر مربی بدنساز تیم به گرم کردن بدن‌ها پرداختند و در ادامه به مدت 25 دقیقه در گوشه‌ای از زمین با وسایل و تجهیزات بدنسازی، کار کردند.

در مرحله بعدی تمرین امروز، بازیکنان در 4 گروه به تنیس فوتبال روی آوردند. بازیکنان در طول زمان بازی تنیس فوتبال، با هیجان و شور خاصی بازی می‌کردند و بازار کری‌خوانی داغ داغ بود و باعث شده بود فضای شاداب و با نشاطی بوجود آید.

تمرین امروز سبک‌تر بود و بعد از یک ساعت به اتمام رسید. همه بازیکنان بدون مشکل در تمرین امروز حضور داشتند. تیم فوتبال پرسپولیس، فردا و پس فردا، روزانه یک جلسه تمرین می‌کند و پس از آن با پرواز اختصاصی، راهی سیرجان می‌شود تا در بازی برابر گل گهر در سیرجان به میدان برود.

افشین پیروانی، کریم باقری و یحیی گل محمدی امروز در بازی دوستانه تیم‌های منتخب 98 و سرخابی‌ها که به مناسبت بزرگداشت و یاد و خاطره مهرداد میناوند و علی انصاریان با حضور پیشکسوتان برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت و این در حالی بود که درباره بازگشت به زمین فوتبال با هم صحبت کرده و خاطره سال‌های بازیگری خود را مرور می‌کردند. 

در این دیدار، افشین پیروانی و کریم باقری در تیم منتخب 98 و یحیی گل محمدی در تیم سرخابی‌ها حضور خواهند داشت. این بازی امروز سه‌شنبه از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: