به گزارش برنا؛ در این دیدار نمادین که با حضور چهره‌هایی چون  احمدرضا عابدزاده، کریم باقری، علی دایی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، پرویز برومند، محمد خاکپور، سیروس دین‌محمدی،علی‌اکبر استاداسدی و... در تیم منتخب 98 حضور داشتند. همچنین بازیکنان منتخب سرخابی متشکل از پژمان جمشیدی، علی کریمی،  بهنام ابوالقاسم‌پور، یحیی گل‌محمدی، مجتبی جباری، مهدی هاشمی‌نسب، جواد کاظمیان، بهروز رهبری‌فرد، رضا جباری، ادموند بزیک، حسن خان‌محمدی، رضا شاهرودی، حسین کاظمی و....ر بود.

در شرایطی که این بازی با حضور چهره‌های قدیمی فوتبال سرعت کمی داشت، اما علی کریمی در دقیقه 24 مسابقه و در یک حرکت تکنیکی به شکلی زیبا دروازه پرویز برومند را باز کرد. کریمی در دقیقه 26 نیز جواد کاظمیان را در موقعیتی خوب قرار داد تا او گل دوم تیم سرخابی را وارد دروازه پرویز برومند کند. گل سوم این تیم نیز از روی نقطه پنالتی توسط بهنام ابوالقاسم‌پور به ثمر رسید. رسول خطیبی هم در دقیقه 38 توانست گل نخست تیم منتخب 98 را به ثمر برساند و خداداد عزیزی نیز در دقیقه 81 برای منتخب 98 گلزنی کرد. کریم باقری نیز در دقیقه 79 یک پنالتی را برای منتخب 98 از دست داد.

هدایت تیم منتخب 98 به عهده بیژن ذوالفقارنسب بود و علی پروین به همراه امیر قلعه‌نویی منتخب سرخابی را هدایت می‌کردند. روز گذشته تمام نفرات این مسابقه تست کرونا داده بودند تا مشکلی از نظر رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجود نداشته باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: