به گزارش برنا، احمدرضا براتی، داور دادگاه عالی ورزش (CAS) و رئیس کمیته تدوین و تطبیق مقررات فدراسیون فوتبال کشورمان از برگزاری سومین سمینار سالیانه حقوق فوتبال فیفا در تاریخ دوم و سوم فروردین 1400 خبر داد.

بر این اساس، سمینار مذکور به صورت مجازی و آنلاین برگزار خواهد شد و مشاهده آن از طریق سایت رسمی فیفا به نشانی www.fifa.com برای عموم علاقه مندان به حوزه حقوق ورزشی و حقوق فوتبال به صورت کاملا رایگان و البته به زبان انگلیسی امکان پذیر خواهد بود.

وی ادامه داد: جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا، سخنرانی افتتحاییه این سمینار را انجام خواهد داد و متعاقبا، گارسیا رئیس بخش حقوقی و تطبیق قوانین فیفا به مرور عملکرد و فعالیت های بخش مربوطه در سال گذشته خواهد پرداخت.

برگزاری نخستین سمینار حقوق فوتبال فیفا

براتی ضمن دعوت و توصیه به علاقه مندان حوزه حقوق ورزشی برای شرکت در این سمینار خاطرنشان کرد: محورهای بسیار مهمی نظیر اصلاحات سیستم نقل و انتقالات و مقررات مربوط به آن، اصلاحات مربوط به صلاحیت بازیکنان برای حضور در تیم های ملی، استانداردهای جدید مربوط به شرایط کار درخصوص قراردادهای ورزشکاران زن و مقررات جدیدی که نخستین بار درباره قراردادهای مربیان به تصویب رسیده است از اهم محورهای این سمینار خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: