به گزارش برنا؛ احسان حاج صفی سال‌هاست در سطح اول فوتبال ایران می‌درخشد. ستاره‌ای که داشتن یکی مثل او برای هر تیمی آرزو است. ستاره‌ای بی‌حاشیه که همیشه در هر تیمی که باشد امضایش پای بردها هست. حاج‌صفی در لیگ نوزدهم ستاره شماره یک تیم تراکتور بود. او در تمامی بازی‌ها به عنوان مهره‌ای غیرقابل انکار ظاهر شده و هرگاه که نیاز بود با گل‌ها و پاس گل‌هایش تیم را از مخمصه نجات می‌داد.

احسان حتی در قهرمانی تی تی ها در جام حذفی نقش پر رنگی داشت. سال گذشته هر وقت که تراکتور از کورس عقب می‌افتاد این حاج صفی بود که با ضربات ناگهانی و امتیازآورش نفسی تازه در روح تیم محبوب تبریزی می‌دمید تا دوباره تراکتور سری بین مدعیان بالا بیاورد. در بین همه ستاره‌های پرطمطراق تراکتوری این حاج‌صفی بود که حال پرشورها را بهتر می کرد به همین دلیل وقتی شایعه جدایی او در پایان لیگ نوزدهم مطرح شد تراکتوری ها دستپاچه و نگران، دست به هر کاری زدند او را در تبریز نگه دارند.

حتی وقتی پیشنهاد تیم یونانی مطرح شد هم تراکتوری‌ها به حاج‌ صفی اجازه جدایی ندادند. حاج‌ صفی که یک فصل دیگر با تراکتور قرارداد داشت طبق بندی که در قراردادش وجود داشت می‌توانست در ازای داشتن پیشنهاد خارجی تراکتور را ترک کند اما تراکتوری‌ها توانستند احسان را راضی کنند در تبریز بماند. با این وجود حاج صفی دیرتر از سایر بازیکنان در تمرینات پیش فصل تراکتور حضور پیدا کرد. بعد از اینکه باشگاه تراکتوری رسما با جدایی احسان و لژیونر شدنش مخالفت کرد، او هم تمام عکس‌هایش با پیراهن تراکتور را از صفحه اینستاگرام خود پاک کرد تا نشان دهد از دست مسئولان باشگاه دلخور است. این دلخوری و اختلاف در طول لیگ بیستم هم ادامه پیدا کرد و حتی برخی از اختلاف او، دژاگه و شجاعی با منصوریان می‌گفتند و اینکه 3 ستاره تراکتور در زمان مربیگری منصوریان آنطور که باید و شاید برای این تیم مایه نگذاشتند.

نیم فصل به پایان رسید و باز هم شایعات درباره جدایی حاج صفی از تراکتور قوت گرفت. نام او مثل ابتدای فصل به لیست خرید تیم‌هایی مثل استقلال و سپاهان اضافه شد. همزمان غیبت‌های پی در پی این بازیکن در تمرینات تراکتور هم شایعات را درباره جدایی او از این تیم قوت بخشید. حتی خبر رسید سپاهان با کاپیتان تیم ملی به توافق رسیده اما با انتخاب خطیبی به عنوان سرمربی حاج صفی دوباره در تمرین تراکتور حضور پیدا کرد. حاج‌ صفی در حالی طی 2 روز اخیر در تمرینات تراکتور حاضر شده که رسانه‌ها از توافق رسمی او با سپاهان خبر دادند اما بعید است که مالک تراکتور که علاقه زیادی به کار کردن با ستاره‌ها دارد چطور به این انتقال رضایت داده مگر اینکه محمدرضا ساکت، مدیرعامل سپاهان، حسابی سر کیسه را شل کرده و با ترفندهای مخصوص به خود رضایت تراکتوری‌ها را جلب کرده باشد.

فعلا که حاج صفی در تمرینات تراکتور حضور دارد اما نزدیکان او می‌گویند خودش تمایل دارد به تیم سابقش سپاهان برگردد و کار کردن با محرم نویدکیا را جبران کند. باید دید پایان سردرگمی‌های‌ کاپیتان تیم ملی چه می‌شود و در نهایت او را در نیم فصل دوم با پیراهن تراکتور می‌بینیم یا سپاهان. 3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: