به گزارش برنا؛ رقابت‌های لیگ برتر بوکس که از چهارم اسفند در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی پنجم مرداد آغاز شده بود، با قهرمانی تیم پلیمر خلیج فارس به پایان رسید.

دانیال شه‌بخش، المپین تیم ملی بوکس ایران، درباره سطح کیفی این مسابقات در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: من خودم به‌شخصه در لیگ بازی نکرده بودم. بر اساس آماری که دارم حدود 10 سال بود که لیگ بوکس تعطیل بود اما خوشبختانه امسال پس از این وقفه مجددا لیگ راه اندازی شد. به نظرم نیاز بوکس است چون با وجود لیگ کیفیت بوکس بالا خواهد رفت. کیفیت مسابقات هم خوب بود هرچند خیلی زود لیگ تمام شد اما برای محک خودمان بعد از یک سال دوری از مسابقات خوب بود.

او با اشاره به حضور نفرات خارجی در لیگ توضیح داد: حضور خارجی‌ها خیلی خوب بود. بوکسورهای خارجی حاضر در لیگ در وزن من بودند که به نظرم برای من یک تورنمنت بود و موفق شدم به پیروزی هم برسم. امیدوارم سال آینده هم بوکسورهای خارجی بیشتری در لیگ ایران بازی کنند. البته از همه این موارد مهم‌تر بازی احسان روزبهانی در لیگ بود. حضور احسان خیلی موثر بود. در اردن هم که اولین سفرم بود همراه کاپیتان تیم ملی بودم. احسان واقعا کاپیتان واقعی و با معرفت و صادقی است.

شه‌بخش در پایان گفت: در کل لیگ جذاب و جمع و جوری داشتیم. میزان قراردادهای خوب و رضایت‌بخش بود. قطعا این نوع برنامه‌ها در بوکس برای رشد خود این رشته و کارنامه فدراسیون هم خوب است. 3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: