به گزارش برنا، حمید ملانوری، پنج شنبه شب 12 فروردین در مراسم افتتاح سالن ورزشی روستای جوخواه در طبس گلشن گفت: بهره‌برداری از 55 پروژه عمرانی ورزشی با اعتبار 54 میلیارد و ‌700 میلیون تومان در جریان سفر دو روزه وزیر ورزش و جوانان به استان، بخشی از این خدمات امیدبخش است.

وی ادامه داد: در همین راستا در این سفر 11 پروژه نیز با اعتبار بیش از 35 میلیارد تومان کلنگ‌زنی می‌شود که در افزایش فضای ورزشی موجود استان مؤثر است.

استاندار خراسان‌جنوبی با بیان این که وزیر ورزش و جوانان به عنوان وزیر معین استان در اقتصاد مقاومتی نیز اقدامات ارزنده ای داشته، گفت: در این حوزه هم 31 پروژه برای استان مصوب شده است.

ملانوری ادامه داد: تحقق 75 پروژه جهش تولید مصوب شده برای استان نیز بسیار امیدبخش است.

حجت‌ الاسلام مجید نصیرایی، نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی نیز خواستار توجه بیشتر وزارت ورزش و جوانان به ساخت استخر و سالن‌های ورزشی در حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان شد.

وی افزود: اعتبارات وزارت ورزش و جوانان با همت مجلس انقلابی به دو برابر افزایش یافت که موجب جهش در فعالیت‌های این حوزه خواهد شد و باید استان‌های محروم مانند خراسان جنوبی به صورت خاص از این اعتبارات بهره‌مند شوند.

محمدجواد فلاحی، معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس گفت: اقدامات دولت و این افتتاح‌ها در شرایط تحریم، جنگ اقتصادی و گرفتاری‌های ویژه، اهمیتی دوچندان دارد.

حسن عزیزی، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز بیان کرد: سالن چند منظوره ورزشی روستای جوخواه طبس که محل برگزاری این مراسم است با هزار و 450 متر مربع مساحت از یک دهه پیش کلنگ‌زنی شد و اکنون با مساعدت ویژه وزیر ورزش و جوانان و تامین 35 میلیارد ریال اعتبار از محل منابع ملی به بهره‌برداری رسید.

وزیر ورزش و جوانان روز گذشته به منظور حضور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان، بررسی روند پیشرفت طرح‌های مختلف و افتتاح چند طرح‌ ورزشی وارد خراسان جنوبی شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: