به گزارش برنا، محرم نویدکیا درباره دیدار سپاهان با سایپا در هفته نوزدهم لیگ برتر اظهار داشت: ابتدا سال 1400 را خدمت همه مردم کشورم تبریک می گویم و امیدوارم سال خوبی برای آنها باشد و این مریضی از بین برود تا همه بتوانند لبخند بزنند و از زندگی شان لذت ببرند. امیدوارم همه در سال جدید خوب، خوش و سلامت باشند.

او افزود: واقعیت این است سایپا تیم خیلی خوبی است و جوان های خوبی دارد که با انگیزه هستند. شاید شرایط شان در طول فصل خیلی ایده آل نبوده است اما دلیل بر این نمی شود که بازی راحتی داشته باشیم. واقعیت این است سایپا در نیم فصل اول هم نشان داد همیشه مقابل تیم های بزرگ فوتبال خیلی خوبی بازی کرده است و توانست از همه آنها امتیاز بگیرد. حتی از خود ما در اصفهان امتیاز گرفت.

سرمربی سپاهان ادامه داد: قطعا بازی خیلی سنگین و سختی داریم و بچه ها می دانند اگر خوب بازی نکنند و با تمرکز صددرصد وارد این مسابقه نشویم امکان دارد امتیاز نگیریم. به همین دلیل باید سایپا را خیلی دست بالا بگیریم. کادر فنی حریف در این یکی دو سال سعی کرده با جوان ها کار کند و این کار را خوب بلد است. این می تواند برای هر تیمی از جمله برای سپاهان خطرناک باشد. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام داده و از این مسابقه امتیاز کسب کنیم.

نویدکیا درباره نفرات غایب سپاهان مقابل سایپا گفت: خدا را شکر محروم اخطاری نداریم اما از لحاظ مصدومیت شایان مصلح را مانند چند هفته گذشته در اختیار نداریم. روی مچ محمدرضا خلعتبری هم دو روز قبل آسیبی ایجاد شد که امروز و فردا باید دید به کجا می رسد. اگر توانست به تیم کمک کند خوب است و اگر نتوانست ان شالله از بازی های بعدی. مصدوم دیگری نداریم و خدا را شکر وضعیت مان خوب است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: