به گزارش برنا، تیم والیبال پیانچزا شب گذشته (یکشنبه شب) در سومین مسابقه خود در مرحله پلی‌آف لیگ ایتالیا که هشت تیم برای کسب جایگاه پنجم تا داوزدهم به صورت گروهی رقابت می‌کنند، به مصاف تیم چیسترنا رفت.

پیاچنزا که سید محمد موسوی مدافع ملی‌پوش تیم ایران را در اختیار دارد، در این مسابقه سه بر دو به پیروزی رسید تا بازیکنان این تیم سومین برد خود در این مرحله را جشن بگیرند.

چیسترنا در ست‌های دوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰ و ۲۷ بر ۲۵ به پیروزی رسید اما در ست‌های اول، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۵ بر ۹ مغلوب پیاچنزا شد.

سید‌ محمد موسوی در این مسابقه ۱۲ پوئن شامل امتیاز هفت حمله و پنج دفاع به دست آورد و در پیروزی تیم پیاچنزا نقش موثری داشت.

گفتنی است، پیاچنزا در نخستین مسابقه خود در این مرحله، سه بر دو ورونا را شکست داد و در دومین بازی نیز مودنا را سه بر صفر از پیش رو برداشته بود.

سید و یاران روز پنج‌شنبه ۱۹ فروردین در چهارمین بازی، به مصاف تیم قدرتمند میلانو می‌روند که حریف اصلی این تیم برای کسب مقام پنجمی محسوب می‌شود. دو تیم پیاچنزا و میلانو در حال حاضر هفت امتیازی هستند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: