به گزارش برنا، اسماعیل خلیل‌زاده امروز پس از حضور در باشگاه استقلال به خبرنگاران گفت: بهتر است مدیرعامل باشگاه در خصوص مفاد جلسه صحبت کند.

او ادامه داد: بحث تمدید قرارداد هرویه میلیچ بود و مذاکرات به جایی رسید که اکنون قرارداد در آستانه امضا و تمدید است. چند بازیکن دیگر هم در باشگاه حضور پیدا کردند و صحبت‌های لازم انجام و مشکلات برطرف شد.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص تامین هزینه‌های سفر به عربستان عنوان کرد: حتما هزینه تامین شده که کاروان استقلال اعزام خواهد شد.

او در مورد اینکه گفته می‌شود استقلال با کاروانی 60 نفره راهی عربستان می‌شود توضیح داد: تعداد نفرات در شورای برون مرزی وزارت تایید می‌شود و علاوه بر اعضای تیم، نفراتی را اعزام می کنیم که برای تیم مفید باشند.

خلیل زاده در پاسخ به سوالی مبنی بر وجود اختلاف در هیات مدیره استقلال گفت: دوباره در آستانه لیگ قهرمانان، شایعات شروع شد. مددی با قدرت به کارش به‌عنوان مدیرعامل باشگاه ادامه می‌دهد و هیچ اختلاف و مشکلی وجود ندارد.

استقلال ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اسیا با الاهلی عربستان، الدحیل قطر و الشرطه عراق دیدار می‌کند. بازی‌های گروه C به میزبانی عربستان برگزار خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: