به گزارش برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، متن پیام مهدی علی نژاد به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

صعود مقتدرانه به دور حذفی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا را به هواداران پرشور، کادر فنی، بازیکنان و مدیریت، تیم های استقلال تهران، پرسپولیس تهران و تراکتور تبریز تبریک عرض می‌کنم.

بدون تردید حضور ۳ باشگاه ایرانی در جمع ۸ تیم حاضر در مرحله یک چهارم پایانی منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا، آنهم در شرایطی که هیچ یک از نمایندگان کشورمان از امتیاز میزبانی برخوردار نبود، نشان از همت والا و تلاش تحسین برانگیز بازیکنان، تدبیر و برنامه ریزی کادر فنی آنها داشته و مهر تاییدی است بر پویایی لیگ خلیج فارس فوتبال ایران، بعنوان قدرتمندترین لیگ فوتبال غرب قاره کهن به لحاظ فنی.

این موفقیت ما و همه فوتبال دوستان ایران را سخت امیدوار ساخت که در ادامه راه، سربازان با غیرت و پرتوان تیم ملی فوتبال کشورمان با وجود ناملایمات و سلب حق مسلم میزبانی از ما در رقابت های انتخابی جام جهانی، بار دیگر با عزم و ایمان خاص ایرانی، سدها را شکسته، راهی جام جهانی شوند.

همچنین ضمن خسته نباشید جانانه به مدیران، مربیان و بازیکنان تیم فولاد خورستان، دیگر نماینده فوتبال ایران که با وجود کنار رفتن از دور مسابقات، نمایشی بسیار تحسین برانگیز ارائه کردند، امید آن دارد که در مراحل بعد نیز شاهد موفقیت نمایندگان فوتبال کشورمان در این رقابت‌ها باشیم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: