محمدحسین برخواه، سرمربی تیم ملی وزنه برداری درباره عملکرد تیم ملی ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: مسابقات آسیایی را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. بعد از چین از لحاظ مرغوبیت مدال در رده دوم قرار گرفتیم. هفته آینده هم مسابقات گزینشی المپیک را در کلمبیا داریم که در تلاشیم بتوانیم نتیجه مطلوبی را کسب کنیم.

او ادامه داد: در کلمبیا داودی امتیاز لازم را دارد. فقط کمی در سایر وزن ها کار دشواری داریم که باید ببینیم سهراب مرادی، کیانوش رستمی و علی هاشمی چه رکوردهایی را می توانند به ثبت برسانند. همه تلاش ما این است که با دو سهمیه کامل راهی المپیک شویم و امیدوارم این مسیر را هم با موفقیت طی کنیم.

برخواه درمورد آخرین شرایط اردوهای تیم ملی گفت: فعلا که تمام تمرکز ما مسابقات گزینشی است تا بتوانیم ترکیب تیم اعزامی به توکیو را مشخص کنیم. پس از آن هم با تمام قوا از خرداد برای خود المپیک ژاپن استارت خواهیم زد.

سرمربی تیم ملی در پایان با اشاره به واکسیناسیون ورزشکاران افزود: جا دارد از وزارت ورزش و جوانان و همچنین وزارت بهداشت بابت واکسینه شدن ورزشکاران المپیکی تشکر کنم. قطعا این کار استرس را از اردوها دور خواهد کرد و همه با خیال آسوده تری می‌توانیم در مسابقات پیش رو شرکت کنیم. 3/5

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: